פשיטת רגל אישית-משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

פשיטת רגל אישית

נקלעתם לחובות מול הבנק? אתם לפני פשיטת רגל אישית? הבנק פתח מולכם בהליכים משפטיים? זה לא סוף העולם. נכון שאף אחד לא אוהב להיות חייב במיוחד לא לבנק. תחושת החשש מפני טלפון של מנהל/ת הבנק המבשר על הגבלות בחשבון. באופן כללי חובות לבנקים הם דבר לא נעים הדורש להתפשר על מנת להגיע להסדר וזאת כדי שנוכל להתקיים בעתיד מבחינה כלכלית.

גם במצב שבו יש לך חובות לבנק- גוף הנתפס כחזק מאד ואפילו מאיים, עדין יש לך זכויות ומרחב פעולה. אל לנו לשכוח שאם הבנק רוצה לקבל את הכסף שחייבים לו מוטב לו להתגמש, להתפשר ולקבל חלק מתנאי החייב. על מנת למצות את זכויותייך ולהגיע להסדר חובות מיטבי כמעט בלתי אפשרי לעמוד מול הבנקים ללא ייצוג של עו”ד מקצועי ומנוסה בתחום.

אחת האפשרויות העומדת בפני חייב שאינו יכול להחזיר את חובותיו היא כניסה להליך של פשיטת רגל אישית. להליך זה יש שתי מטרות. המטרה הראשונה נוגעת לעיניינם של הנושים והיא כינוס נכסיו של החייב וחלוקתם באופן היעיל ביותר שיביא לסילוק החובות. המטרה השנייה נוגעת לעיניינו של החייב והיא  לאפשר לחייב שנקלע לקשיים כלכליים לסלק את חובותיו ולפתוח דף נקי בחייו מבחינה כלכלית.

בדרך כלל לאדם פרטי המגיע לפשיטת רגל אישית אין נכסים ואין לו ממה להפרד ופניה להליך של פשיטת הרגל נעשית על מנת לקבל הגנה של עיכוב הליכים משפטיים ויציאה לדרך חדשה בעתיד. ישנה דעה שגויה כי רק בעליו של עסק יכול לפשוט רגל, אך למעשה כל אדם החייב כסף מסיבות שונות כגון ערבויות וכדומה זכאי להגנה המשפטית והסדר החובות שבפשיטת הרגל.

לעיתים נשמעת האמירה שחברה פושטת רגל, מדובר באמירה שגויה. פשיטת רגל הוא תהליך שיכולים לעבור אנשים פרטיים או אנשים הנמצאים בשותפות עסקית. כשמדובר בפשיטת רגל של חברה, החברה לא נפרדת מנכסיה כמו בפשיטת רגל אישית, אלא נכנסת להליך מנהלתי של פירוק. הכוונה שחברה לא יכולה להמשיך ולפעול בשל חובות כספיים ולכן עליה להתפרק על מנת לשלם את חובותיה הכספיים.

אם אתם צריכים להגיע להסדר חובות מול הבנקים או לפתוח בהליך של פשיטת רגל קחו עו”ד דין שמתמחה בכך. עו”ד איתמר סונינו בעל ניסיון מוכח, עו”ד שיכול לעמוד מול  הצד השני ולנהל מו”מ הוגן ויעיל. עו”ד שיכיר וילמד את מצבכם הכלכלי לעומק וידע לבנות אסטרטגיה על מנת להגיע להסדר חובות תוך שמירה על האינטרסים שלכם. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואנחנו נקבע פגישה על מנת שנוכל להתחיל במציאת פתרון להסדר חוב כזה או אחר שאתם עומדים מולו

מוזמנים לקרוא בנוסף: בקשות לפשיטת רגל

מוזמנים לקרוא בנוסף: הפטר בפשיטת רגל

דברו איתנו