פשיטת רגל

איחוד תיקים מוגבל באמצעים - משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

מה המשמעות של הליכי פשיטת רגל? האם הליך כזה הוא טוב או רע? מה היא הדרך הטובה ביותר לטפל במקרים אלו? מה הם שירותיו של עו”ד איתמר סונינו?

פשיטת רגל כל אדם באשר הוא אדם בכל שלב בחייו עשוי להיתקל בקשיים כלכליים כאלה ואחרים. קשיים אלה עשויים להיווצר מסיבות שונות כמו השקעה כזו או אחרת שנכשלה, חוסר הכנסה וסחרור כלכלי עקב מחלה או מכל סיבה שהיא. במקרים רבים חייהם של אנשים טובים עשויים להיהרס והחובות ההולכים והטופחים עשויים לפגוע קשה מאוד בתחומי חיים רבים כמו חיי משפחה, חיי עבודה וכולי.

פשיטת רגל זה הוא הליך אשר בקצה אותו הליך יתאפשר לאותו החייב להתחיל חיים חדשים ולשים מאחוריו את התקופה הקשה. לשם כך יהיה חייב פושט הרגל לעבור תהליך ארוך ומורכב אשר ילווה על ידי עורך דין מטעמו אשר יוכל לנווט את התהליך עד לקבלת כל האישורים הנדרשים ולהכרזה כי הוא פטור מכל חובותיו.

פשיטת רגל הם למעשה הכרזה על חייב כי אין ביכולותיו להחזיר את חובותיו. אי לכך ובהתאם לזה יחולו עליו איסורים שונים. בית המשפט יבחן את יכולותיו של אותו החייב ויחליט לגבי יכולת ההחזר שלו. עם זאת החייב יהיה מוגן מפני הנושים. תהליך זה יסתיים כאשר בית המשפט יוציא צו הפוטר את החייב מכל חובותיו ויאפשר לו לשקם את חייו.

חקירת יכולת? איך בוחרים את העורך דין שלכם?
כל התהליך עשוי להיות ארוך ומורכב ביותר עקב דרישותיהם של הנושים. על כן חשוב מאוד כי העניין יהיה מטופל על ידי עורך דין מומחה לתחום. עו”ד איתמר סונינו רכש ידע רב וכמו כן ניסיון בתחום ייחודי זה. עו”ד איתמר סונינו רכש הרבה מאוד לקוחות מרוצים שהצליחו לשקם את חייהם הכלכליים.

מוגבל באמצעים? רק עו”ד איתמר סונינו!
עורך דין פשיטת רגל ויטלי קובל בוגר הפקולטה במכללה למנהל התמחה במשרדם של טובי עורכי הדין בתחום המסחרי והאזרחי. משרדו של עו”ד איתמר סונינו מעניק שירותים משפטיים וכמו כן ייצוג משפטי בבתי המשפט. שירות אישי ומקצועי באחריות ובמסירות.