עורך דין לפשיטת רגל-משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

עורך דין לפשיטת רגל

מה הם היתרונות של משרדו של עורך הדין איתמר סונינו? באילו תחומים מתמחה משרד עורכי דין זה? מי הם הלקוחות של משרד עורכי הדין? מה חשוב לדעת על עורך דין לפשיטת רגל?

פשיטת הרגל עבור רבים וטובים היא לעיתים חבל הצלה של ממש. רבים חולמים על פתיחת עסק משלהם או חולמים בגדול על הצלחה מסחררת, אולם לא פעם החיים מובילים את אותם החולמים למחוזות אחרים לגמרי. במשרדי ההוצאה לפועל נערמים מאות ואלפי תיקים של חייבים כאשר כל אחד מהתיקים הללו עשוי לגדול ולטפוח. טיפול נכון, יעיל ומקצועי של עו”ד חייב עשוי למנוע הרבה מאוד אי נעימויות וכמו כן עוגמת נפש לא פשוטה.

עורך דין לפשיטת רגל היא ללא ספק הכתובת הנכונה ביותר עבור כל מי שנקלע לסיטואציה הלא נעימה. במדינת ישראל ניתנת לכל אחד ואחת ההזדמנות השנייה על מנת להפטר מעול החובות. תהליך של פשיטת רגל הוא למעשה תהליך בו מוגשת בקשה לפשיטת רגל שבעקבותיה בית המשפט מכריז על החייב כפושט רגל. מרגע זה ואילך החייב מוגן מפני הנושים. נקבע גובה של סכום אותו החייב יצטרך להחזיר מידי חודש על פי יכולותיו הכלכליות. בסופו של התהליך יוענק לחייב צו הפטר הפוטר אותו מחובותיו, זאת בהנחה ואכן עמד בכל הקריטריונים. עורך דין לפשיטת רגל, עו”ד איתמר סונינו, יעמוד לצדכם לאורך כל הדרך עד להשגת ההפטר המיוחל.

פשיטת רגל לאדם פרטי? למה דווקא עורך הדין איתמר סונינו?
אין ספק כי במקרה של פשיטת רגל לאדם פרטי לא ניתן להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום ייחודי זה. במנגנון המשומן של ההוצאה לפועל וכל שאר הגורמים עשויים להוביל את החייב לתסבוכת משפטית. עו”ד איתמר סונינו הינו בעל רזומה מרשים ביותר של הצלחות וכמו כן לקוחות רבים ונאמנים.

מה עוד נמצא במשרד עורכי דין זה?
שנים רבות של ניסיון וכמו כן הרבה מאוד ידע. משרד עורכי דין זה נמנע עם עוד מספר מצומצם של משרדים אשר מקושרים באמצעי תקשורת ישירה להוצאה לפועל. אחריות, אמינות ושירות אישי.

מוזמנים לקרוא בנוסף: משרדי עורכי דין לפשיטות רגל

מוזמנים לקרוא בנוסף: חייב מוגבל

דברו איתנו