חייב מוגבל-משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

חייב מוגבל

מה היא הדרך הנכונה ביותר לקבל פטור מלא מהחובות שלכם? איך בוחרים את העורך דין המתאים ביותר עבורכם? מה היא המשמעות של צו ההפטר? למה לבחור בשירותיו של עורך הדין איתמר סונינו?

 

אין ספק כי אחת הבעיות המרכזיות במדינת ישראל וכמו כן בעוד הרבה מאוד מדינות במערב היא החובות המצטברים אצל החייבים השונים. כל אדם באשר עשוי לטעות פיננסית. יש כאלו אשר הטעויות הללו הופכות להיות נטל כבד מאוד ומשבשות לגמרי את החיים. למזלם של חייבים אלו ישנם אפשרויות כאלו ואחרות על מנת לצאת מהמצב המביך והמסובך הזה. כל מה שנדרש הוא התקשרות עם מי שיש לו את הידע והניסיון בתחום זה.

 

חייב אשר מוגבל באמצעים עשוי למצוא את עצמו עם חשבון בנק מעוקל, צו עיכוב יציאה מהארץ, עיקול על המשכורת ועוד. במקרה כזה חשוב מאוד לפנות אל עורך דין המומחה לתחום מהר ככל שניתן. עורך דין איתמר סונינו וכמו כן כל צוות משרדו יתגייסו למען אותו חייב מוגבל באמצעים על מנת לסייע בידו להחזיר לעצמו את השליטה על חייו.

עבור כל אחד המוגדר כחייב המוגבל באמצעים הדרך עשויה להיות לעיתים לא פשוטה כלל וכלל. אך עם זאת הרפורמה בתחום מאפשרת להגיע להסדר עם הנושים, להכריז על פשיטת רגל ולאחר מכן לקבל את צו ההפטר המיוחל, בצורה הרבה יותר קלה ומהירה ממה שנהוג היה בעבר.

 

הסדר חובות מול בנקים? למה להעדיף את עורך הדין איתמר סונינו?

לאורך הרבה מאוד שנים של עיסוק בתחום חשוב זה הצליח עורך הדין איתמר סונינו לעזור להרבה מאוד אנשים. הסדר חובות מול בנקים וכמו כן טיפול בכל סוג של חובות זו היא המומחיות של משרד עורכי דין זה. ליווי התהליך ושיתוף פעולה מלא עם הלקוח לאורך כל הדרך.

 

בדיקת חייב מוגבל באמצעים? לא רק! במשרד עורכי דין זה פועלים במספר מישורים ובמספר תחומים וכמו כן מעניקים שירותים שונים ללקוחות פרטיים ועסקיים. בין היתר: איחוד תיקים, דיני נדל”ן, דיני משפחה, הוצאה לפועל, פשיטות רגל, גביית חובות מחייבים, בדיקת חייב מוגבל באמצעים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף: שיקים מוגבלים

מוזמנים לקרוא בנוסף: פשיטת רגל אישית

 

דברו איתנו