הסדר חובות מול בנקים משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

הסדר חובות מול בנקים

אף אחד לא אוהב להיות חייב, בטח לא לבנקים. כול מי שאי פעם היה חייב לבנק יודע איך זה, יודע כמה הוא חרד מזה. מהטלפונים ממנהל או מנהלת הבנק, ההגבלות בחשבון, חוסר יכולת לקחת אשראי ועוד. לעיתים המדרון הוא מאוד קל ולא נעים, להגיע לשלב בו אנחנו נאלצים להתמודד עם מצב של הסדר חובות מול בנקים.

 

בכלל הסדרי נושים הם אינם דבר נעים, אנחנו נאלצים לא רק להתפשר, אלא לעיתים אנחנו נאלצים לקבל את התנאים של הצד השני בשביל שנוכל להמשיך להתקיים מבחינה כלכלית מבלי שאנחנו ניפגע  יותר ממה שאנחנו כבר נפגענו.

 

במצב של הסדרי נושים, גם למי שחייב כסף יש זכויות ולמען האמת יש לו לא מעט מרחב תמרון. ראשית, הוא לא יכול להחזיר כסף שאין לו ועל כן הצד השני חייב להבין את זה, שנית, אם הצד השני רוצה לקבל את הכסף שלו בזמן ובאופן מלא, מוטב לו לקבל חלק מהתנאים של החייב, שלוש, בכל מקרה, גם אם מדובר בהסדר חובות מול בנקים, אשר באופן טבעי נחשבים לחזקים מאוד, הרי שגם לבעלי החוב יש זכויות שצריך לדאוג לעמוד עליהן.

 

על מנת להגיע להסדר חובות מול בנקים או להסדרי נושים, אין אלא לקחת עורך דין שמתמחה בכך, שמסוגל לעמוד מול הצד השני ולנהל מו”מ בצורה הוגנת ונכונה. חשוב כמובן שאותו עורך דין יכיר את המצב הכספי שלכם, יקרא את הדוחות ואת הספרים, יבין באיזה מצב אתם נמצאים, מה יש לכם ומה אין, אילו נכסים עומדים לרשותכם ומה אתם יכולים לשים לטובת ההסדר ועל מה אתם לא מוכנים לוותר. רק לאחר מכן, הוא יחלט על אסטרטגיה ליצירת הסדר חובות מול בנקים או מול נושים אחרים בצורה חכמה וכזו שתשרת את האינטרסים שלכם.

 

חשוב לזכור, הסדר חובות מול בנקים, יכול לגרום לכם לאבד לא מעט, כולל נכסים ואלמנטים אחרים, אך מצד שני, אתם תיהנו מאפשרות להתחיל מהתחלה, דרך חדשה. ממנה תוכלו לצמוח שוב.

 

אם אתם מחפשים מומחה בהסדר חובות מול הבנקים או הסדרי נושים, זה הזמן ליצור איתי קשר, עורך דין ויטלי קובל, אני אשמח לעמוד לרשותכם בנושא זה, כמו בנושאים אחרים. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואנחנו נקבע פגישה על מנת שנוכל להתחיל במציאת פתרון להסדר חוב כזה או אחר שאתם עומדים מולו.

מוזמנים לקרוא בנוסף: בקשות לפשיטת רגל

מוזמנים לקרוא בנוסף: חייב מוגבל

 

דברו איתנו