הסדרי נושים-משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

הסדרי נושים

אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות בחובות, לא מתכנן להיכנס לחובות ולא אוהב להיות חייב כספים בסכומים גבוהים. אבל במציאות הכלכלית של היום חלה עלייה ניכרת בכמות החייבים שמתנהלים נגדם תיקי גבייה, עד שהם נאלצים להגיע להסדרי נושים.

הסדר נושים זהו מצב שבו החייב רוצה להגיע להסדר עם האנשים או הגופים כמו למשל בנקים, שלהם הוא חייב כספים. כשלחייב אין אפשרות כלכלית לסלק את כל החוב לפי לוח הזמנים שנקבע מראש בזמן ביצוע העסקה או לקיחת ההלוואה, הוא ירצה להגיע להסדר שכזה שלרוב יאפשר פריסת תשלומים לאורך זמן רב יותר, עם מימוש נכסים במידה שבבעלות החייב דירות, עסקים או כלי רכב, כשלרוב גם הנושים מסכימים לוותר על חלק מגביית חובות הכספים ששייכים להם, ולו רק כדי להבטיח קבלת חלק מהחוב.

הסדרי נושים הוא תהליך מורכב בעל השלכות רבות ולכן חייבים לעבור אותו אך ורק עם עורך דין שמתמחה בתחום. הנושים, מן הסתם, יראו את טובתם לפני שיראו את טובתכם ולכן אתם צריכים עורך דין שידאג לאינטרסים שלכם. נכון, השירות אינו ניתן בחינם, אך הליך של הסדר נושים יחסוך לכם כספים רבים במסגרת תשלום החוב שלכם. זכרו, רק הסדר טוב ובריא עבורכם יכול להוציא אתכם מהבור הכלכלי העמוק שנפער בחייכם ולהוציא אתכם לדרך חדשה נטולת דאגות כלכליות.

עו”ד ויטלי קובל מתמחה בתחום של הסדרי נושים וגביית חובות ולכן מומלץ ביותר להשתמש בשירותיו במקרים הללו. בין אם אתם חייבים לאנשים פרטיים שפתחו נגדכם תיקי הוצאה לפועל ובין אם הטלפון מהבנק לא מפסיק לצלצל, הוא יעמוד לשירותכם בכל עניין ולסייע לכם לפתוח דף חדש.

הצד השני, בעיקר אם מדובר בבנק או במוסד פיננסי אחר, יעמיד לטיפול בתיק עורך דין מהטובים בתחום ואתם צריכים להעמיד כנגדו עורך דין מומחה בנושאים הפיננסיים הללו, שיכול לעמוד מול הצד השני ולנהל משא ומתן אסרטיבי ויעיל, בצורה ההוגנת והנכונה ביותר עבורכם.

פנו למשרדו של עו”ד איתמר סונינו להתחלה של תהליך הייעוץ והליווי, כדי שכבר הלילה תוכלו לישון טוב יותר בדרך לחיים החדשים שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: טיפול בהוצאה לפועל

מוזמנים לקרוא בנוסף: עורך דין הוצל”פ

דברו איתנו