דיני נדל"ן

משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

דיני נדל”ן

יש לא מעט תחומים בעולם המשפט שנחשבים מסובכים מאוד, סביר להניח שדיני נדל”ן הם בחלק העליון של הרשימה, אך זה רק מוכיח עד כמה הם חשובים ויש להעניק להם את מלוא תשומת הלב כאשר ניגשים לעסקות בתחום זה.

 

אנחנו קוראים בעיתונים ושומעים בטלוויזיה וברדיו, לא פעם על לקוחות אשר נפלו בצורה קשה בעקבות עסקאות נדל”ן אליהן הם ניגשו בצורה לא נכונה ולא מקצועית. הם העדיפו להתפתות למצגות היפות, משרדים מפוארים, כוסות היין והאוכל שניתנו להם בעת החתימה, ופחות שמו לב מי עומד מולם, מי מוכר להם או משכיר להם את המבנה, מה מציעים להם ועל איזה חוזה הם חותמים. הרבה פעמים, בדיקה מקדימה של עורך דין אשר מתמחה בדיני נדל”ן היתה חוסכת את כל הבעייתיות בנושא, ומאפשרת לצאת מהעסקה בטרם היא נחתמה.

 

עורך דין דיני נדל”ן, הוא לא רק כזה אשר כותב את החוזה או עובר אליו ומאשר אם כדי לחתום או לא, עורך דין שמתמחה בנדל”ן, הוא גם כזה שעורך עבור הלקוחות שלו את הבדיקה המקדימה על מנת להחליט האם הצד השני, הצד איתו רוצים לעשות עסקים, הוא צד ראוי אשר משתלם לעשות איתו עסקים, אם מדובר בקבלן או יזם, אזי שעורך דין מקצועי יבדוק האם הם יכולים לעמוד בהתחייבויות שלהם, האם יש להם מספיק הון בשביל לבצע את תהליך הבנייה כמובטח ולסיים אותו, האם מדובר באנשים ישרים והאם הם יכולים לעמוד בכל ההבטחות שלהם. כל הנקודות הנ”ל הן מהותיות ועליהן ייקבע האם העסקה תצא לפועל או לא.

מלבד זאת עורך דיני נדל”ן מתמחה בכתיבת חוזים, מעבר עליהם, ניהול מו”מ ועוד. לפני כל עסקת נדל”ן, קטנה וגדולה, יש לגשת לעורך דין ולעבור איתו על כל התהליך, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מחויבים לחוזה בתנאים שלא מתאימים לנו ועם צד שאינו אמין ואינו יכול לעמוד בהתחייבות שלו.

נקודה אחרונה שחשוב לציין, הבחירה בעורך דין שמתמחה בדיני נדל”ן, יש לעשות אך ורק על פי הצד המקצועי והניסיון שיש לו, כל פקטור אחר, ימנע מכם לקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם.

לכן אני רוצה להזמין אתכם ליצור איתי קשר, עורך דין איתמר סונינו,  עורך דין אשר מתמחה בדיני נדל”ן. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון ואני אשמח לקבוע איתכם פגישה תוך זמן קצר. אני אשמח לייצג ולעזור לכם בכל מקרה ועניין.