דיני משפחה

דיני משפחה - משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

אחד מהנושאים הרגישים ביותר בעולם המשפט הוא דיני משפחה. לא מעט עורכי דין נרתעים לעסוק בתחום זה בגלל הרגישות הרבה שחלה בו, בין היתר, כי מדובר באחד התחומים היחידים והבולטים בהם מעורבים ילדים.

מאחר ודיני משפחה נחשבים לתחום מאוד רגיש, הרי שכל עורך דין שמתעסק בתחום זה חייב להיות גם בן אדם שרואה מעבר לצד המשפטי שלהם, מעבר לנישה המקצועית שלו, הוא חייב להיות איש מקצוע יסודי ואיכותי אך הוא צריך להיות גם אדם רגיש שמבין את נפש הלקוח או הלקוחה שלו, יודע שלא רק הניצחון הוא דבר חשוב עבורם אלא השלווה והשקט, הידיעה שילדיהם לא נפגעים מהתהליך.

דיני משפחה עוסקים במגוון תחומים, החל מתהליכי גירושים של בני זוג, משמורת והסדרי ראיה של הילדים, מזונות וחלוקת רכוש. כמו כן הם עוסקים באפוטרופסות, אימוץ ועוד. מדובר על תהליכים כבדים ולא פשוטים, אשר אפשר למצוא בהם פסיקות תקדימיות ייחודיות אשר שינו במהלך השנים את כל נקודת המבט בנושא. על עורך דין שמתעסק בדיני משפחה להיות מעורה ולהכיר היטב את כל ההתקדמות בפסיקה על מנת להביא לידי לקוחותיו את הנקודות הטובות והחשובות ביותר בתחום.

עורך דין דיני משפחה הוא אדם שחייב להיות קשוב לצרכיו ורגשותיו של הלקוח, להבדיל מתחומים אחרים, בהם נקודת המבט היא אך ורק עסקית, כלכלית, כאן מדובר על דברים שקשורים לרגש, גם אם מדובר בתהליך גירושים מסובך ולא פשוט, הרגש כאן עולה על העניין הכספי. במיוחד כשמדובר בילדים.

לכן הרבה פעמים על עורך דין בתחום לדעת מתי להתפשר, להבין שהלקוח שלו לא בהכרח מחפש ניצחון אלא מחפש להגיע לנחלה השקטה והשלווה, כמו כן הוא צריך לדעת מתי להילחם ומתי לא, מה המחיר של מלחמה שכזו ומי עלול להיפגע ממנה, עליו להציג בפני הלקוח שלו את האינטרס האמיתי שלו, לפעמים הלקוח יודע ולפעמים הוא לא יודע מהו. הרבה פעמים עורך דין בדיני משפחה משמש גם כפסיכולוג או לפחות צריך להציג צד שכזה.

אם אתם מחפשים עורך דין שמתמחה בדיני משפחה, אני מזמין אתכם לפנות אלי, אני עורך דין איתמר סונינו, ואני מייצג לקוחות, בין היתר, בבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני וכן בדיונים מחוץ לבית המשפט בדיני משפחה. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר עוד היום ולקבוע עימי פגישה. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה לכל עניין.