גביית חובות

פשיטת רגל-משרד עורכי איתמר סונינו קובל גביית חובות והוצאה לפועל

אם יש דבר אחד שמרבית האנשים מרגישים בו לא נעים זה הנושא של גביית חובות. לכאורה אין סיבה שלא נרגיש נוח בעניין, הרי זה לא שפשענו או חטאנו, עשינו עבודה, הענקנו שירות, נתנו הלוואה, וכעת אנחנו מצפים לקבל את כספנו בחזרה, אין דבר לגיטימי מזה. ובכל זאת, הרבה פעמים אנחנו מרגישים לא נעים ולא נוח.

חשוב לציין טיפול בגביית חובות הוא לא רק עניין של נעים או לא נעים, זה הרבה פעמים עניין לוגיסטי לא פשוט. הרי אנחנו צריכים להגיש מכתב עם דרישת תשלום, לפנות לאנשים שחייבים לנו, לא פעם זה דורש התדיינות עימהם שלא נדבר על כך שאנחנו צריכים לרוץ אחריהם בשביל שיעשו את זה כמה שיותר מהר. יש לא מעט אנשים שעושים חישוב ומגיעים שטיפול בחובות עולה להם יותר מהחוב עצמו אז הם פשוט מוותרים עליו.

ויש מי שלא מוכן לוותר, בעיקר אם מדובר בסכום כסף גדול וברמת העיקרון. הרי אם אנחנו נוותר על חוב אחד נצטרך לוותר על כולם ואם נוותר לחייב אחד אז מהר מאוד נוותרגם לאחרים. לעיתים יש מסר אשר עובר בכך שאנחנו מטפלים בגורם מסוים, זה עובר הלאה ועל כן הטיפול באחרים פשוט ומהיר יותר.

הדרך הטובה לחסוך את כל ההתעסקות בגביית חובות היא לפנות אל עורך דין שמתמחה בכך. הוא ידע להוציא את המכתבים הנכונים, לפנות לגורמים החייבים בשפה משפטית נכונה, מאיימת אך ברורה, הוא ידע גם לקדם את התהליכים בקצב הנכון על מנת להוביל את החייב לשלם את חובו. נכון, שיש לא מעט אנשים שמכירים בכך שהתהליך המשפטי לוקח זמן והם מרשים לעצמם לקחת את הזמן הזה, אך יש מי שלא רוצה להיגרר לבתי משפט ולא רוצה להתמודד מול עורכי דין, במיוחד אם מדובר בגורמים שיכולים להיפגע מכך באופן כלכלי. על כן הם מוכנים לשלם את חובם ולהניח את העניין מאחור.

מצד הנושים, החוכמה היא לבחור בעורך דין מקצועי, יסודי והכי חשוב, עורך דין שעובד מהר ולא מושך את הזמן מצידו. לשם כך אני רוצה להזמין אתכם ליצור איתי קשר, אני מתעסק שנים רבות בגביית חובות עבור לקוחות רבים. אני אשמח מאוד לייצג גם אתכם ולעזור לכם בכל הנושא של טיפול חובות מול גורמים ולקוחות שונים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלי עוד היום.