איחוד תיקים מוגבל באמצעים - משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

איחוד תיקים מוגבל באמצעים

מה הן ההשלכות של מוגבל באמצעים? מדוע יש צורך לבצע איחוד תיקים? מה הן האפשרויות של החייבים והנושים? מי הם לקוחותיו של עו”ד איתמר סונינו? מה המיוחד במשרד עורכי דין זה?

כל חייב באשר הוא חייב לדעת כי יש באפשרותו לפתוח פרק חדש בחייו בו אין חובות ואין נושים אשר רודפים אחריו. לצערנו בעולם בו אנו חיים מוצאים את עצמם רבים וטובים אשר אינם עומדים בתשלומים לגופים השונים וכמו כן נקלעים למשברים כלכליים אשר מובילים אותם לחובות כבדים. עבור כל אחד מאותם חייבים לא פעם השמיים נופלים. עורך הדין ויטלי קובל מלווה כל אחד מהחייבים לאורך כל הדרך במקצועיות ובאחריות מלאה על לפתרון הבעיה.

איחוד תיקים מוגבל באמצעים זו כאמור אחת האפשרויות. חשוב מאוד לדעת כי ישנן מספר דרכים להפטר מהחובות כאשר איחוד תיקים מוגבל באמצעים ללא ספק יקל רבות על החייב. על מנת שזה אכן יתבצע כראוי חשוב מאוד לבחור את העורך דין המנוסה ביותר בתחום זה.

כל תיק אשר נפתח בהוצאה לפועל מאפשר להפעיל על החייב הרבה מאוד מנופי לחץ. גוף זה הינו הגוף הרשמי של מדינת ישראל לגביית חובות ועל כן בסמכותו לעקל חשבונות בנק, לעקל משכורות, לעכב יציאה מהארץ, לתפוס רכוש כזה או אחר וכו’. איחוד תיקים מוגבל באמצעים הוא לעיתים הפתרון הנכון ביותר כנגד מנופי הלחץ.

איחוד תיקים בהוצאה לפועל? מי יעזור לכם בכך?

על מנת לפעול בצורה העניינית ביותר והיעילה ביותר חשוב כי יעמוד לצדכם העורך דין המנוסה ביותר. איחוד תיקים בהוצאה לפועל ועוד שירותים כאלו ואחרים זו המומחיות של עורך הדין ויטלי קובל. לעורך הדין קובל וצוות משרדו רקורד מרשים ביותר של הצלחות בתחום בקרב לקוחות מסוגים שונים וביניהם לקוחות פרטיים לצד לקוחות עסקיים גדולים.

אילו עוד שירותים במשרד עורכי דין זה?

משרד זה נמנה עם עוד ארבעים משרדי עורכי דין אשר מקושרים בתקשורת ישירה אל משרדי ההוצאה לפועל. כמו כן שירותי המשרד כוללים בין היתר חקירת יכולות חייבים, פתיחות תיקי הוצאה לפועל, גבייה ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף: הסדר חובות מול בנקים

מוזמנים לקרוא בנוסף: מתן צו תשלומים

דברו איתנו