איחוד תיקים בהוצאה לפועל משרד עורכי דין איתמר סונינו גביית חובות והוצאה לפועל

איחוד תיקים בהוצאה לפועל

חובות כלכליים כבדים נותנים לנו תחושה שהקרקע נשמטת מתחת לרגלינו ושהעולם שלנו קורס. רצף של החלטות שגויות, אישיות או עסקיות, יכול להביא אותנו לקחת הלוואה ועוד הלוואה, לקחת משכנתה גבוהה מיכולת ההחזר שלנו, ולהיכנס להתחייבויות כלכליות שלא נוכל לעמוד בהן. לפעמים אפילו מדובר במשהו שכן יכולנו לעמוד בו, אך נסיבות החיים הובילו אותנו למשבר ששינה את הסטטוס הכלכלי.

 

כשאתם מגיעים למצב כזה עליכם לשאוף אוויר, ולדעת שיש דרך להתמודד עם החוב. גם אם עומדים ביניכם מספר תיקים בהוצאה לפועל – לא מדובר בסוף העולם ויש דרך לצאת מהבור הכספי שנפלתם אליו. במצב כזה ניתן לבצע איחוד תיקים בהוצאה לפועל. איחוד תיקים מוגבל באמצעים יקל עליכם רבות ממגוון סיבות.

 

כשנפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל, מתחילים להפעיל עליכם מכבש של לחצים. בכל תיק אפשר להפעיל נגדכם סנקציות חדשות – מהגבלת חשבון בנק דרך צו עיכוב יציאה מהארץ, וגם הגבלת רישיון הנהיגה שלכם ובמקרים קיצוניים גם צו מאסר. כשאתם מתמודדים עם מספר נושים בהוצאה לפועל איחוד תיקיםיכול להיות פתרון טוב ונכון כדי שלא כל נושה יוכל להפעיל נגדכם את כל הסנקציות.

 

במסגרת איחוד תיקים בהוצאה לפועל תוכלו להתמודד עם מכלול החובות לכל הנושים ולא טיפול נפרד בכל תיק שעשוי להשאיר את המשכורת שלכם מעוקלות. כדי לבצע איחוד תיקים מוגבל באמצעים על הצד הטוב ביותר ולחסוך בעלויות הרבות וכן בבירוקרטיה המעיקה – כדאי שתפנו לעו”ד המתמחה בתחום ובקיא בכל הליכי העבודה עם ומול ההוצאה לפועל.

 

צוות משרדו של עורך הדין איתמר סונינו מלווה כל אחד מהחייבים שפונים אליו לכל אורך הדרך, משלב איחוד תיקים בהוצאה לפועל ועד לסגירת התיק במלואו. הליווי ניתן באופן המקצועי והאמין ביותר, ללא עיגולי פינות ומבלי לשפוט אתכם.
לצוות המשרד יש רק מטרה אחת – להוציא אתכם מהבור ולהראות לכם את הדרך לשלב חדש בחיים, נקי מדאגות כלכליות. פנו לעורך הדין איתמר סונינו עוד היום כדי שלא תצטרכו לבזבז עוד שקל מיותר אחד וביחד תסירו את העול הכלכלי שרובץ על

מוזמנים לקרוא בנוסף: חקירת יכולת בהוצאה לפועל

מוזמנים לקרוא בנוסף: פתיחת תיק בהוצאה לפועל

 

דברו איתנו